Zákaznická podpora:obaly@plastobal.cz

Novinky

EET - informační oznámení  

EET - informační oznámení

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Potřebujete jiný potisk...

Potřebujete jiný potisk...

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás nabídku nejen trik k potisku, ale i mikin, sportovního oblečení atd. Vyberte artikl a pošlete nám váš grafický návrh, který chcete na vybrané zboží umístit. Návrh zpracujeme a pošleme vám korekturu k posouzení, vykalkulujeme cenu. Po odsouhlasení vyrobíme. Nemáte-li návrh, pomůžeme Vám ho vytvořit...

Celo polep aut

Existuje řada typů polepů aut – od barevných či reklamních fólií, ochranné fólie a odrazové fólie až po speciální magnetické či karbonové fólie. Polepy aut jsou efektivní a levný způsob jak změnit vzhled vozidla.

Naše firma se specializuje i na výrobu a potisk kvalitních polepů vozidel.Fólie užívané k polepu aut či vozidel nemají jen reklamní funkci. Mohou se využít například k vylepšení vzhledu, zamaskování poškození laku, přebarvení vozidla, ochraně laku a podobně. Cena barevných či tištěných fólií je s ohledem na jiné typy reklamy či úprav vzhledu finančně nenáročná.

Připravujeme různé druhy reklamních polepů a celo-polepů aut na soukromá i firemní vozidla. Kromě osobních aut jsme schopni dodat také polepy na nákladní vozidla. Dokážeme vyrobit téměř libovolné typy polepů vozidel ve vysoké kvalitě a bez omezení rozměrů či barevnosti. Kromě polepových fólií na auto vyrábíme i kombinace s vyřezávanými typy reklamy.

Reklama na vozidlech má nespornou výhodu dobré viditelnosti a výraznosti, navíc ji snadno dostanete na místa, kde jinak nelze umístit klasickou reklamu. Již jen provoz či zaparkování Vašeho vozidla je reklama, kdekoliv a kdykoliv. Snadno tak oslovíte i potenciální zákazníky, kteří by jiné typy reklamy ignorovali. Z dlouhodobého hlediska se jedná o poměrně levný druh reklamy, který je vhodný zejména pro budování značky.Kromě klasických barevných polepových fólií ve špičkové kvalitě nabízíme i vysoce lesklé nebo naopak matné fólie, ochranné a odrazové fólie či speciální magnetické a karbonové fólie na auto.

Sublimace

Sublimace na textil je nejmodernější technologie

Sublimace je skvělou metodou potisku na umělé textilie, která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy. Jelikož sublimaci provádíme na digitálních strojích, tak je zaručena i maximální detailnost složitých potisků CMYK. Na umělé materiály, ze kterých především vyrábíme reklamní dresy, trika,vlaječky, keyholdery a další, je tak možné přenést jakýkoliv barevný design a to už od jednoho kusu, bez složitých tiskových příprav. Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textilie, není cítit na omak a materiál je vzdušný.

Sitotisk

Sítotisk jako technologie je technika tisku, kdy se barva protlačuje přes šablonu ( síto ) na potiskovaný podkladový materiál. V polygrafii je tato technika označována jako tisk z plochy. Šablonu neboli síto vytváříme foto cestou. Při průtoku světla přes nanesený materiál ( foto senzitivní emulzi ) dojde k jejímu vytvrzení. Naopak při neprůchodnosti světla přes černý film, dojde následně k vymytí světlocitlivé vrstvy a vytvoření tak daného motivu na šabloně. Přes vytvořenou šablonu je poté plošně protlačována barva, která na podkladu vytváří požadovanou stopu.