Zákaznická podpora:obaly@plastobal.cz

Novinky

EET - informační oznámení  

EET - informační oznámení

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Potřebujete jiný potisk...

Potřebujete jiný potisk...

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás nabídku nejen trik k potisku, ale i mikin, sportovního oblečení atd. Vyberte artikl a pošlete nám váš grafický návrh, který chcete na vybrané zboží umístit. Návrh zpracujeme a pošleme vám korekturu k posouzení, vykalkulujeme cenu. Po odsouhlasení vyrobíme. Nemáte-li návrh, pomůžeme Vám ho vytvořit...

Celo polep aut

Existuje řada typů polepů aut – od barevných či reklamních fólií, ochranné fólie a odrazové fólie až po speciální magnetické či karbonové fólie. Polepy aut jsou efektivní a levný způsob jak změnit vzhled vozidla.

Naše firma se specializuje i na výrobu a potisk kvalitních polepů vozidel.Fólie užívané k polepu aut či vozidel nemají jen reklamní funkci. Mohou se využít například k vylepšení vzhledu, zamaskování poškození laku, přebarvení vozidla, ochraně laku a podobně. Cena barevných či tištěných fólií je s ohledem na jiné typy reklamy či úprav vzhledu finančně nenáročná.

Připravujeme různé druhy reklamních polepů a celo-polepů aut na soukromá i firemní vozidla. Kromě osobních aut jsme schopni dodat také polepy na nákladní vozidla. Dokážeme vyrobit téměř libovolné typy polepů vozidel ve vysoké kvalitě a bez omezení rozměrů či barevnosti. Kromě polepových fólií na auto vyrábíme i kombinace s vyřezávanými typy reklamy.

Reklama na vozidlech má nespornou výhodu dobré viditelnosti a výraznosti, navíc ji snadno dostanete na místa, kde jinak nelze umístit klasickou reklamu. Již jen provoz či zaparkování Vašeho vozidla je reklama, kdekoliv a kdykoliv. Snadno tak oslovíte i potenciální zákazníky, kteří by jiné typy reklamy ignorovali. Z dlouhodobého hlediska se jedná o poměrně levný druh reklamy, který je vhodný zejména pro budování značky.Kromě klasických barevných polepových fólií ve špičkové kvalitě nabízíme i vysoce lesklé nebo naopak matné fólie, ochranné a odrazové fólie či speciální magnetické a karbonové fólie na auto.

Sublimace

Sublimace na textil je nejmodernější technologie

Sublimace je skvělou metodou potisku na umělé textilie, která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy. Jelikož sublimaci provádíme na digitálních strojích, tak je zaručena i maximální detailnost složitých potisků CMYK. Na umělé materiály, ze kterých především vyrábíme reklamní dresy, trika,vlaječky, keyholdery a další, je tak možné přenést jakýkoliv barevný design a to už od jednoho kusu, bez složitých tiskových příprav. Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textilie, není cítit na omak a materiál je vzdušný.

Sitotisk

Sítotisk jako technologie je technika tisku, kdy se barva protlačuje přes šablonu ( síto ) na potiskovaný podkladový materiál. V polygrafii je tato technika označována jako tisk z plochy. Šablonu neboli síto vytváříme foto cestou. Při průtoku světla přes nanesený materiál ( foto senzitivní emulzi ) dojde k jejímu vytvrzení. Naopak při neprůchodnosti světla přes černý film, dojde následně k vymytí světlocitlivé vrstvy a vytvoření tak daného motivu na šabloně. Přes vytvořenou šablonu je poté plošně protlačována barva, která na podkladu vytváří požadovanou stopu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení