Zákaznická podpora:obaly@plastobal.cz

Celo polep aut

Existuje řada typů polepů aut – od barevných či reklamních fólií, ochranné fólie a odrazové fólie až po speciální magnetické či karbonové fólie. Polepy aut jsou efektivní a levný způsob jak změnit vzhled vozidla.

Naše firma se specializuje i na výrobu a potisk kvalitních polepů vozidel.Fólie užívané k polepu aut či vozidel nemají jen reklamní funkci. Mohou se využít například k vylepšení vzhledu, zamaskování poškození laku, přebarvení vozidla, ochraně laku a podobně. Cena barevných či tištěných fólií je s ohledem na jiné typy reklamy či úprav vzhledu finančně nenáročná.

Připravujeme různé druhy reklamních polepů a celo-polepů aut na soukromá i firemní vozidla. Kromě osobních aut jsme schopni dodat také polepy na nákladní vozidla. Dokážeme vyrobit téměř libovolné typy polepů vozidel ve vysoké kvalitě a bez omezení rozměrů či barevnosti. Kromě polepových fólií na auto vyrábíme i kombinace s vyřezávanými typy reklamy.

Reklama na vozidlech má nespornou výhodu dobré viditelnosti a výraznosti, navíc ji snadno dostanete na místa, kde jinak nelze umístit klasickou reklamu. Již jen provoz či zaparkování Vašeho vozidla je reklama, kdekoliv a kdykoliv. Snadno tak oslovíte i potenciální zákazníky, kteří by jiné typy reklamy ignorovali. Z dlouhodobého hlediska se jedná o poměrně levný druh reklamy, který je vhodný zejména pro budování značky.Kromě klasických barevných polepových fólií ve špičkové kvalitě nabízíme i vysoce lesklé nebo naopak matné fólie, ochranné a odrazové fólie či speciální magnetické a karbonové fólie na auto.