Zákaznická podpora:obaly@plastobal.cz

Celo polep aut

Existuje řada typů polepů aut – od barevných či reklamních fólií, ochranné fólie a odrazové fólie až po speciální magnetické či karbonové fólie. Polepy aut jsou efektivní a levný způsob jak změnit vzhled vozidla.

Naše firma se specializuje i na výrobu a potisk kvalitních polepů vozidel.Fólie užívané k polepu aut či vozidel nemají jen reklamní funkci. Mohou se využít například k vylepšení vzhledu, zamaskování poškození laku, přebarvení vozidla, ochraně laku a podobně. Cena barevných či tištěných fólií je s ohledem na jiné typy reklamy či úprav vzhledu finančně nenáročná.

Připravujeme různé druhy reklamních polepů a celo-polepů aut na soukromá i firemní vozidla. Kromě osobních aut jsme schopni dodat také polepy na nákladní vozidla. Dokážeme vyrobit téměř libovolné typy polepů vozidel ve vysoké kvalitě a bez omezení rozměrů či barevnosti. Kromě polepových fólií na auto vyrábíme i kombinace s vyřezávanými typy reklamy.

Reklama na vozidlech má nespornou výhodu dobré viditelnosti a výraznosti, navíc ji snadno dostanete na místa, kde jinak nelze umístit klasickou reklamu. Již jen provoz či zaparkování Vašeho vozidla je reklama, kdekoliv a kdykoliv. Snadno tak oslovíte i potenciální zákazníky, kteří by jiné typy reklamy ignorovali. Z dlouhodobého hlediska se jedná o poměrně levný druh reklamy, který je vhodný zejména pro budování značky.Kromě klasických barevných polepových fólií ve špičkové kvalitě nabízíme i vysoce lesklé nebo naopak matné fólie, ochranné a odrazové fólie či speciální magnetické a karbonové fólie na auto.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení